YASAN BOYA'ya hoşgeldiniz

İnsanoğlu ihtiyacı olan şeyleri nasıl ve ne şekilde karşılayabileceğini hayal ederek Gerçekleştirmiş ve bu icatlar günümüz teknolojisine uyarlanarak modern bir hale Getirilmiştir.Günümüzdeki teknolojik imkanları kullanarak ihtiyaçlarımızı giderecek faaliyetlerde bulunmamak çok zamanı israf etmektedir.

Yasan Boya olarak bizde : İnşaat sektörünün ihtiyacını, onların yaşadığı problemleri aşmak için gerekli tecrübeleri kullanmak ve bu sorunlara cevap vermek için üretimden başlayarak uygulamaya kadar her türlü teknik bilgimizi yapı sektörüyle paylaşmak ve sektöre yeni imkanlar yaratmak için bulunmaktayız.

YASAN BOYA İç ve Dış Cephe kaplamaları ve Boyaları Üretim, Satış ve Satış sonrası takip faktörleri ile yapı sektörüne hizmet vermektedir. Boya uygulaması için gerekli teknik ve ekipman ve bilgiye sahip Yasan Boya Teknik Müdürlükleri, boya konusunda her türlü proplemi aşacak şekilde yapılandırılmıştır.

Yaşadığımız günün koşulları gereği tüketiciyi bilinçlendirmek, hangi yüzeye ne çeşit malzeme kullanılacağı bizim için önemlidir. Yüzey ve boya bütünleşmesi hiçbir zaman göz ardı edilmemeli. Buunla birlikte işçilik ve boya sarfiyatı da layığı ile yapılmalıdır. Bununla birlikte sorunsuz daha dayanıklı boyalı yüzeyler elde edilebilir.YASAN BOYA 25 yıllık deneyimle gelen üretim yapısı , 10.000 ton/yıl üretim kapasiteli işletmesi ile , gelişmeye açık , dürüst ve kaliteli hizmeti "ustalıkla’’ vermek için çalışmaktayız.


 

 

META KEYS: PÜSKÜRTME BOYA, POLYESTER ESASLI HAZIR SIVA, DIŞ CEPHE BOYASI, 27.560/2
© 2010 Yasan Boya Kimya İnş.San. Tic. Ltd. Şti.  - All rights reserved. For further information about the Yasan Paint services please contact, +90-216-3148361
Last Modified:


TASARIM
MAKRO Teknoloji Hizmetleri - Redaksiyon: Ömer Engin Birim